Jan Konůpek
Anděl na skále
Id: 220302
kombinovaná technika/papír, rozměr 41 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1838x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 800 Kč