Jan Konůpek
Egodeismus
Id: 1041
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 48 x 33,5 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav
zobrazeno: 3635x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 200 Kč