Jan Konůpek
Fantaskní výjev
Id: 510905
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1614x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč