Jan Konůpek
Konvolut tří kusů
Id: 110005
litografie/papír, 1) velikost tisku 29 x 23 cm, signováno vpravo dole; 2) velikost tisku 53,5 x 43,5 cm, signováno a číslováno vlevo dole, 3) velikost tisku 52 x 40 cm, signováno, datováno a číslováno vlevo dole, vše v původním stavu, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 6391x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč