Jan Konůpek
Vzpomínka
Id: 115816
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2697x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 700 Kč