Jan Köppl
V parku
Id: 139605
olej/karton, rozměr 64 x 45 cm, signováno vpravo dole, lokální oděrky v malbě, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1633x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
42 300 Kč