Jan Kotík
Barevná abstrakce
Id: 313004
kombinovaná technika/olej/papír, rozměr listu 43 x 30 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno
zobrazeno: 4761x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 200 Kč