Jan Kotík
Hlava
Id: 2052
olej/plátno/sololit, rozměr 43 x 54,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 45, na malbě krakeláž, původní stav
zobrazeno: 3594x
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
27 000 Kč