Jan Kotík
Hlava
Id: 491318
kombinovaná technika, pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1379x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč