Jan Kotík
Za pultem
Id: 48603
lept/papír, velikost listu 15,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 16/22, datováno 43, list lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1899x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 700 Kč