Jan Kreutz
Nad džbánkem
Id: 1514
olej/překližka, rozměr 71 x 95,5 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozená malba i rám, původní stav
zobrazeno: 2585x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
1.12.2014, 21:15:00
1.12.2014 | 21:10 | 2 200 Kč |