Jan Kristofori
Abstraktní motiv
Id: 273701
strukturální malba/karton, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno v ploše, oděrky na rámu
zobrazeno: 3208x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 58