Čas na serveru 16:31:52

Jan Kristofori
Blues

Id: 525401

Blues

  •  / Blues / Jan Kristofori
  •  / Blues / Jan Kristofori
  •  / Blues / Jan Kristofori
  •  / Blues / Jan Kristofori

kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 30 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 3173x

Vyvolávací cena:

10 500