Jan Kristofori
Dvoubarevná partitura
Id: 35603
strukturální malba/sololit, rozměr 69,5 x 69,5 cm signováno vpravo dole, datováno 91, původní rámování, původní stav
zobrazeno: 4468x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 100 Kč