Jan Kristofori
Hodiny
Id: 315701
strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 5547x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 71