Jan Kristofori
Hodiny
Id: 10503
strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2565x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč