Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 225402
strukturální malba/sololit, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 3674x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
37 100 Kč
Příhozy: 74