Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 6202
strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2637x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč