Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 6204
strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2638x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč