Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 30501
strukturální malba/sololit, rozměr 71 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, původní rámování, původní stav
zobrazeno: 2846x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
11 000 Kč