Jan Kristofori
Hudební motiv modrý
Id: 910
strukturální malba/sololit, rozměr malby 50 x 50 cm, signováno uprostřed dole KRISTOFORI, datováno 82, získáno z pozůstalosti autora, původní stav
zobrazeno: 3265x
Vyvolávací cena:
23 000 Kč
36 000 Kč