Jan Kristofori
Jaro
Id: 132001
strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 98, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1834x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 700 Kč