Jan Kristofori
Jednou se to provalit muselo
Id: 387801
strukturální malba/sololit, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2418x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 54