Jan Kristofori
Kříž
Id: 531801
kombinovaná technika, strukturální malba/karton, rozměr 98 x 68 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
zobrazeno: 4132x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 000 Kč
2024,12-1,02,20,20,00
minimální příhoz 500 Kč