Jan Kristofori
Melodie
Id: 370501
strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno
zobrazeno: 2906x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 600 Kč