Jan Kristofori
Mozart - jubileum
Id: 298901
strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 3807x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
48 000 Kč