Čas na serveru 02:23:50

Jan Kristofori
Múza

Id: 505908

Múza

  •  / Múza / Jan Kristofori
  •  / Múza / Jan Kristofori
  •  / Múza / Jan Kristofori

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po

zobrazeno: 738x

Vyvolávací cena:

17 500