Čas na serveru 02:24:54

Jan Kristofori
Partitura

Id: 505906

Partitura

  •  / Partitura / Jan Kristofori

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, po

zobrazeno: 486x

Vyvolávací cena:
7 500

11 500