Jan Kristofori
Pod sluncem
Id: 35601
strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2112x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč