Jan Kristofori
Setkání se světlem
Id: 534701
kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 69 x 69 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
zobrazeno: 2694x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
25 500 Kč
2024,12-1,03,21,23,00
minimální příhoz 1 000 Kč