Jan Kristofori
Sonáta v modrém
Id: 317401
strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2243x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 100 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 48