Čas na serveru 12:35:43

Jan Kristofori
Velké torzo

Id: 505905

Velké torzo

  •  / Velké torzo / Jan Kristofori

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 1084x

Vyvolávací cena:

14 000