Čas na serveru 02:35:50

Jan Kristofori
Vztahy I

Id: 505911

Vztahy I

  •  / Vztahy I / Jan Kristofori
  •  / Vztahy I / Jan Kristofori
  •  / Vztahy I / Jan Kristofori

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 155x

Vyvolávací cena:

2 400