Jan Kristofori
Vztahy II
Id: 505912
litografie/papír, rozměr ve výřezu 49 x 33,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 1124x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 700 Kč