Jan Kristofori
Z karnevalu
Id: 57202
stukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 3061x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 055 Kč