Jan Kristofori
Zapomenutý rukopis
Id: 887
strukturální malba/sololit, rozměr 26,5 x 27 cm, signováno vpravo dole KRISTOFORI, datováno 88, získáno z pozůstalosti autora, původní stav
zobrazeno: 3586x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
32 000 Kč