Jan Kristofori
Zátiší se džbánkem
Id: 1178
strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 2292x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
11 500 Kč