Jan Kristofori
Zelená partitura
Id: 30502
strukturální malba/sololit, rozměr 28 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, původní rámování, původní stav
zobrazeno: 1965x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč