Jan Kutálek
Čertík
Id: 900
pálená hlína, glazováno, rozměr 11 x 9 cm, signováno na přední straně, datováno 77, původní stav
zobrazeno: 2424x
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
19.3.2014, 21:56:00
19.3.2014 | 21:44 | 400 Kč |