Jan Kutálek
Harlekýn s kytarou
Id: 848
pálená hlína, glazováno, rozměr 15,5 x 8 cm, datováno 1984, signováno i na zadní straně, zezadu původní prasklina pod glazurou
zobrazeno: 2931x
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč