Jan Kutálek
Konvolut třinácti kusů
Id: 191520
soubor třinácti P.F. z let 1971 až 1982, v roce 1976 byla vydána dvě P.F., pálená hlína, glazováno, rozměry různé, vše signováno a datováno
zobrazeno: 1851x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč