Jan Kutálek
Modrovous
Id: 284301
pálená hlína, glazováno, celková výška 70,5 cm, značeno na zadní straně na podstavci, drobné poškození viz foto
zobrazeno: 2144x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
35 000 Kč