Jan Novopacký
Horské jezero
Id: 79301
olej/plátno/karton, rozměr 14,3 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, zažloutlý lak, původní stav, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 2629x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 505 Kč
Příhozy: 51