Jan Novopacký
Jezero Atterzské od Steinbachu
Id: 185401
olej/plátno, rozměr 29,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole pod rámem, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1542x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 084 Kč