Jan Novopacký
Lesní cesta
Id: 438905
akvarel/papír, rozměr 27,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 426x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 400 Kč