Jan Novopacký
Partie ze Solné Komory
Id: 250711
olej/plátno/karton, 24 x 31,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, popsáno na zadní straně, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 1817x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 000 Kč