Jan Novopacký
Pobřeží
Id: 390018
akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 29 x 55,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 839x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
27.2.2023, 21:12:00
28.1.2023 | 9:31 | 1 000 Kč |