Jan Paul
Studie k obrazu Sen
Id: 51034
olej/sololit, rozměr 42,5 x 32,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1979, obraz v původním stavu, značně poškozený rám
zobrazeno: 2311x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 400 Kč