Jan Plíva
O žních
Id: 56703
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 12871x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 200 Kč