Jan Preisler
Ležící akt
Id: 451001
pastel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, opatřeno pozůstalostním razítkem autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2160x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 500 Kč